516226854
Paintball Łódź Lobotomy Crew - Co to za numer

Telefonował do Ciebie (+48) 516 226 854? Dzięki naszej stronie dowiesz się kto dzwonił. Komentarze innych użytkowników dadzą Ci odpowiedź co to za numer i do kogo on należy.

numer 516226854 (+48516226854)

Operator:Nieznany

Ostatnio Szukany: 20 godzin temu

Liczba wyszukań:179

Zapraszamy do naszej firmy, która specjalizuje się w organizacji paintballu w Łodzi i okolicy! Jesteśmy pasjonatami aktywności na świeżym powietrzu i zapewniamy niezapomniane emocje oraz adrenalinowe doznania dla wszystkich uczestników naszych gier. Nasze profesjonalne pola paintballowe oraz sprzęt gwarantują bezpieczną i ekscytującą zabawę dla wszystkich, bez względu na wiek i doświadczenie. Przyjdź i poczuj dreszczyk emocji razem z nami!

Zajrzyj na naszą stronę Paintball Łódź. Organizujemy również wieczory kawalerskie, istnieje możliwość biesiadowania. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz zorganizować grę paintballową w Łodzi.

Komentarze internautów

  • środa 24 kwietnia
    Bezpieczny

    Polecam, bardzo fajnie spędziliśmy czas grając w Paintball praktycznie w centrum Łodzi. Na plus możliwość zjedzenia grilla!

Dodaj Komentarz

Jeśli masz informacje o numerze 516226854 podziel się nimi z innymi poprzez napisanie komentarza. Dzięki temu nasza strona będzie dostarczała lepszych wskazówek na temat bezpieczeństwa danego numeru telefonu. W komentarzu warto uwzględnić do jakiej firmy należy nieznany numer telefonu, czy jest to oferta marketingowa, naciąganie czy nękanie. Prosimy o nie używanie obraźliwych słów.