525208079
CO TO ZA NUMER?

Telefonował do Ciebie (+48) 525 208 079? Dzięki naszej stronie dowiesz się kto dzwonił. Komentarze innych użytkowników dadzą Ci odpowiedź co to za numer i do kogo on należy.

numer 525208079 (+48525208079)

Operator:Bydgoszcz lub okolice

Ostatnio Szukany: godzinę temu

Liczba wyszukań:4937

Komentarze internautów

 • poniedziałek 18 grudnia
  Irytujący

  Otrzymałem kolejne zaproszenie na badania. Najczęściej, kiedy dzwonią do mnie nieznajomi, to właśnie z propozycją udziału w badaniach lub informacją o wygranej wspaniałej nagrody. Wygląda na to, że marketerzy wykorzystują każdą okazję, aby dotrzeć do potencjalnych klientów.
 • czwartek 12 grudnia
  Irytujący

  Rehabilitacja i badania. Na pytanie o administratora danych osobowych, babka mówi, że "ogólnopolska baza numerów telefonicznych". Potem mówi, że nie poda, bo RODO. Nie przedstawi się ponownie, bo RODO. Potem twierdzi, że przedstawiła się na początku i już nie musi powtarzać. Niezła beka, jak ktoś lubi i potrafi wyprowadzać z równowagi telemarketerów :)
 • środa 11 grudnia
  Irytujący

  Badania , scan całego ciała...
 • piątek 22 listopada
  Irytujący

  Zapraszał na badannia, jak zapytałem aby podaładres swojej firmy to podał kłamiącze jest z mojej miejscowosci a to jest już oszustwo.
 • czwartek 24 października
  Irytujący

  Niemiła pani zapraszała na jakieś badania, nie usłyszałam czego (może słuchu ;)
 • czwartek 24 października
  Irytujący

  Niechciany telefon - zaproszenie na badania medyczne. Na dodatek ten bezczelny babsztyl zachowywał się bardzo nieładnie, po tym jak zdecydowanie odmówiłam uczestniczeniu w tych ich badaniach. Strasznie niewychowana, użyła obraźliwych sformułowań!
 • czwartek 10 października
  Irytujący

  525208079 i kilka innych zapraszają na jakieś badania. Szczególnie szukają osób starszych, które łatwo zmanipulować...
 • czwartek 25 kwietnia
  Irytujący

  Irytujące zaproszenia na badania, ciekawe skąd biorą numery. Pewnie w jakiś pokrętny sposob ;/
 • czwartek 25 kwietnia
  Irytujący

  Kolejne zaproszenie na badania. Najczęstsze telefony, które otrzymują od obcych osób to właśnie zaproszenie na jakieś badania albo odbiór super nagrody. Orzą ci marketerzy jak mogą

Dodaj Komentarz

Jeśli masz informacje o numerze 525208079 podziel się nimi z innymi poprzez napisanie komentarza. Dzięki temu nasza strona będzie dostarczała lepszych wskazówek na temat bezpieczeństwa danego numeru telefonu. W komentarzu warto uwzględnić do jakiej firmy należy nieznany numer telefonu, czy jest to oferta marketingowa, naciąganie czy nękanie. Prosimy o nie używanie obraźliwych słów.