696716958
CO TO ZA NUMER?

Telefonował do Ciebie (+48) 696 716 958? Dzięki naszej stronie dowiesz się kto dzwonił. Komentarze innych użytkowników dadzą Ci odpowiedź co to za numer i do kogo on należy.

numer 696716958 (+48696716958)

Operator:Nieznany

Ostatnio Szukany: 13 godzin temu

Liczba wyszukań:3924

Komentarze internautów

 • czwartek 23 kwietnia
  Irytujący

  Dzwonią i mówią, "wygrałeś tablet, odkurzacz, komputer, samochód!" Wnerwiające, powiedzcie, "Przepraszam, nie jestem zainteresowany." i zablokujcie. A jak z innych numerów będą dzwonić, bo tak może się zdażyć, to zapytajcie się Kim oni są i skąd mają wasz numer, to powinni się odczepić, ale i tak najlepiej za każdym razem zablokować.
 • wtorek 19 listopada
  Niebezpieczny

  Zaproszenie po odbiór nagrody
 • piątek 1 listopada
  Niebezpieczny

  Tępić telemarketerów Do RODO sprzeciw zgłaszajcie!
 • czwartek 24 października
  Niebezpieczny

  Wygrany tablet, zaproszenie po jego odbior. Zastanawiam sie czasami jak długo wytrzymują osoby w takim call center, gdzie 70% osób, które odbiorą telefon rzucają mięsem itd. Podejrzewam, że po miesiacu, dwóch większość się zwalnia, a ci co zostają to mają na tyle grubą skórę, że się w ogole tym nie przejmują ;/
 • środa 16 października
  Niebezpieczny

  Zaproszenia na pokazy to stara sztuczka różnego maści cwaniaków, żeby nie powiedzieć ostrzej. Wygląda to tak, ze telefonicznie manipulują starszymi osobami, czasem nawet grożą opłatami za nie przyjście na pokaz ("Jeśli pani nie przyjdzie na spotkanie, to zostanie pani obciążona opłatą, ponieważ zostało przygotowane dla pani miejsce). Wszystkie formułki są przygotowane, mają za zadanie jak najbardziej skołować starszą osobę. Po przyjściu na spotkanie jest jeszcze gorzej, bo mają znacznie większą możliwość manipulowania. Do takiej babuni podchodzi kilku sprzedawców, dosłownie ją osaczają. Potrafią wciskać różne bajeczki, żeby tylko zarobić kasę. Nie wiem jak nie wstyd taki ludziom patrzeć w lustro, to hołota najgorszego sortu, która dla złotówki sprzedałaby własnych rodziców. Tępić dziadostwo!
 • sobota 12 października
  Neutralny

  Prosimy o nie używanie brzydkich słów w komentarzach :) Rozumiemy frustrację, ale wulgaryzmy nie są tutaj dozwolone.
 • czwartek 10 października
  Niebezpieczny

  Super! Potrzebowałem akurat odkurzacza, bo stary się popsuł i o to cud! Dzwoni do mnie pani i informuje o wygranej odkurzacza;-) Oczywiście to ironia, kolejni cwaniacy!
 • środa 7 sierpnia
  Irytujący

  Wygrany odkurzacz. Warto zablokować numer.
 • wtorek 23 lipca
  Irytujący

  No i kolejny telefon od osoby, która informuje o wygranej jakiegoś telefonu/tabletu, ale nie potrafi powiedzieć skąd ma mój numer. Polska raj dla telemarketerów z szemranymi bazami danych...
 • poniedziałek 8 lipca
  Nieznany

  cisza w sluchawce
 • czwartek 27 czerwca
  Niebezpieczny

  naciągają blokować
 • wtorek 7 maja
  Niebezpieczny

  Dzwoniła do mnie babka z wygraną, jakaś wiertarka bodajże. Widzę, że do innych też dzwonią tylko nagrody się zmieniają.
 • piątek 19 kwietnia
  Niebezpieczny

  Wygrał pan telefon marki samsung z okazji 10 lecia firmy XYZ. Spam do zablokowania!
 • piątek 12 kwietnia
  Niebezpieczny

  Czeka na panią nagroda do odbioru. Jak zapytałam dlaczego akurat na mnie i skąd mają mój numer telefonu, to pani zaniemówiła a za chwilę się rozłączyła...

Dodaj Komentarz

Jeśli masz informacje o numerze 696716958 podziel się nimi z innymi poprzez napisanie komentarza. Dzięki temu nasza strona będzie dostarczała lepszych wskazówek na temat bezpieczeństwa danego numeru telefonu. W komentarzu warto uwzględnić do jakiej firmy należy nieznany numer telefonu, czy jest to oferta marketingowa, naciąganie czy nękanie. Prosimy o nie używanie obraźliwych słów.