799626081
CO TO ZA NUMER?

Telefonował do Ciebie (+48) 799 626 081? Dzięki naszej stronie dowiesz się kto dzwonił. Komentarze innych użytkowników dadzą Ci odpowiedź co to za numer i do kogo on należy.

numer 799626081 (+48799626081)

Operator:Nieznany

Ostatnio Szukany: 1 dzień temu

Liczba wyszukań:2374

Komentarze internautów

 • czwartek 24 października
  Irytujący

  Telemarketing z Alior Banku
 • czwartek 24 października
  Irytujący

  Alior Bank. Najłatwiej taką rozmowę zakończyć poprzez nie wyrażenie zgody na nagrywanie rozmowy telefonicznej. Wtedy oni chyba dłużej nie mogą z nami rozmawiać (nie wiem czy to reguluje prawo czy jest to wewnętrzny regulamin banku/firmy call center) w każdym razie po odmowie zawsze mam spokój :D W ogóle miałam też z tego numeru na początku dwa nie odebrane połączenia.
 • czwartek 10 października
  Nieznany

  Jak ja nie cierpię jak jakaś firma dzwoni ze swoim marketingiem, ale przed połączeniem z rozmówcą puszczają muzyczkę itd. i każą sobie czekać! Bezczelność i marnowanie czyjegoś czasu, ale dla takiego marketingowca liczy się tylko zarobek!
 • piątek 14 czerwca
  Irytujący

  ALior Bank i jego marketing. Oczywiście używają jakiegoś automatu, więc często zamiast połączenia z człowiekiem, który powie Ci co chce wcisnac, to czekasz...

Dodaj Komentarz

Jeśli masz informacje o numerze 799626081 podziel się nimi z innymi poprzez napisanie komentarza. Dzięki temu nasza strona będzie dostarczała lepszych wskazówek na temat bezpieczeństwa danego numeru telefonu. W komentarzu warto uwzględnić do jakiej firmy należy nieznany numer telefonu, czy jest to oferta marketingowa, naciąganie czy nękanie. Prosimy o nie używanie obraźliwych słów.