79997
CO TO ZA NUMER?

Otrzymałeś SMS od 79997? Dzięki naszej stronie dowiesz się kto pisał. Komentarze innych użytkowników dadzą Ci odpowiedź co to za numer i do kogo on należy.

SMS Premium 79997

Szacowany koszt:Brak Danych

Ostatnio Szukany: 11 godzin temu

Liczba wyszukań:1077

Komentarze internautów

 • środa 26 czerwca
  Neutralny

  Numer 79997 w bazie UKE widnieje jako czat towarzyski a koszt to 11,07 zł. Jako właściciel widnieje Teleaudio DWA Sp. z o.o. Sp.K. Al. Stanów Zjednoczonych 61 04-028 Warszawa PL
 • niedziela 7 stycznia
  Niebezpieczny

  To działanie oszustów. Wysyłają wiadomości z fałszywą informacją o aktywacji usługi, sugerując, że aby ją dezaktywować, trzeba odpisać płatnym SMS-em kosztującym 11 zł. Postaram się odzyskać te środki, choć zdaję sobie sprawę, że to może być skomplikowane.
 • niedziela 7 stycznia
  Niebezpieczny

  Ostrzegajmy starszych, dzieci oraz osoby z abonamentem komórkowym, że mogą otrzymać fałszywe wiadomości od oszustów, które mogą spowodować wysokie koszty. Oszuści używają metod manipulacji, wysyłając SMS z informacją o włączonej usłudze ogłoszeniowej.
 • piątek 2 grudnia
  Niebezpieczny

  Wyłudza pieniądze ! Najpierw sugeruje że mamy włączony jakiś serwis a potem domaga się wysyłania wielu sms-ów, płatnych po 11,07 zł, aby ten serwis wyłączyć.
 • poniedziałek 16 maja
  Niebezpieczny

  Wprowadza w błąd i Wyłudza pieniądze!!!

Dodaj Komentarz

Jeśli masz informacje o numerze 79997 podziel się nimi z innymi poprzez napisanie komentarza. Dzięki temu nasza strona będzie dostarczała lepszych wskazówek na temat bezpieczeństwa danego numeru telefonu. W komentarzu warto uwzględnić do jakiej firmy należy nieznany numer telefonu, czy jest to oferta marketingowa, naciąganie czy nękanie. Prosimy o nie używanie obraźliwych słów.