92505
92505 to numer SMS Premium, uważaj na dodatkowe opłaty!

Otrzymałeś SMS od 92505? Dzięki naszej stronie dowiesz się kto pisał. Komentarze innych użytkowników dadzą Ci odpowiedź co to za numer i do kogo on należy.

SMS Premium 92505

Szacowany koszt:Brak Danych

Ostatnio Szukany: 9 godzin temu

Liczba wyszukań:1160

Uważaj na płatne SMS-y premium. Można łatwo wpaść w pułapkę i narazić się na wysokie koszty, wysyłając wiadomości na numery premium. Zanim wyślesz SMS-a, sprawdź dokładnie, ile to będzie kosztować. Często opłaty takich numerów jak są ukryte lub napisane małym druczkiem, co może skończyć się niemiłą niespodzianką na rachunku. Zawsze czytaj regulaminy i sprawdzaj, o co dokładnie chodzi, żeby nie przepłacać. Lepiej poświęcić chwilę na sprawdzenie, numeru takiego jak 92505 niż potem żałować. Bądź czujny i unikaj niepotrzebnych wydatków!

Komentarze internautów

 • czwartek 27 czerwca
  Niebezpieczny

  92505 jak zablokować ten numer? Jak go wyłączyć?
 • środa 7 lutego
  Niebezpieczny

  kazali wpisac kod dopiero po jego wpisaniu podano mi regulamin i koszt smsa. Sa to najprawdopodoniej smsy Premium. Jak moge zapobiec nastepnym platnym smsom, zeby do mnie nie przychodzily ?
 • wtorek 13 kwietnia
  Niebezpieczny

  92505 odbiera 30 zł z konta uważajcie

Dodaj Komentarz

Jeśli masz informacje o numerze 92505 podziel się nimi z innymi poprzez napisanie komentarza. Dzięki temu nasza strona będzie dostarczała lepszych wskazówek na temat bezpieczeństwa danego numeru telefonu. W komentarzu warto uwzględnić do jakiej firmy należy nieznany numer telefonu, czy jest to oferta marketingowa, naciąganie czy nękanie. Prosimy o nie używanie obraźliwych słów.