123 956 019
CO TO ZA NUMER?

Telefonował do Ciebie (+48) 123 956 019? Dzięki naszej stronie dowiesz się kto dzwonił. Komentarze innych użytkowników dadzą Ci odpowiedź co to za numer i do kogo on należy.

numer 123956019 (+48123956019)

Operator:Kraków lub okolice

Ostatnio Szukany: 2 godziny temu

Liczba wyszukań:328

Komentarze internautów

 • piątek 12 kwietnia
  Niebezpieczny

  Zablokujcie ten numer. Firma zaprasza po odbior wygranej. Wiadomo o co chodzi
 • piątek 12 kwietnia
  Niebezpieczny

  Naciągacze, pod płaszczykiem darmowego odkurzacza podsuwają umowy na kilka tysiecy zlotych.
 • piątek 12 kwietnia
  Niebezpieczny

  Odkurzacz do odebrania, niby za darmo. A na spotkaniu umowa do podpisania na grubą kasę. Ostrzegać znajome osoby starsze przed takimi naciągaczami!
 • sobota 23 lutego
  Niebezpieczny

  Jaki ze mnie szczęściarz! Wygrałem kamerkę, pierwszy raz w życiu coś wygrałem. Oczywiście to ironia - dzwoni do mnie nieznany numer i informuje o jakie lipnej wygranej. Nie ze mną te numery! dodałem do blokowanych i Wam też to zalecam!
 • sobota 23 lutego
  Irytujący

  ech, dzwonia i sie rozlaczają po odebraniu. mozliwe ze jakis automat
 • sobota 23 lutego
  Niebezpieczny

  Kolejni "biznesmeni" dzwoniący z informacją o wygranej. Dużo tego ostatnimi czasy, zastanawiam się czy ktoś się jeszcze na to nabiera. Może starsi ludzie.

Dodaj Komentarz

Jeśli masz informacje o numerze 123956019 podziel się nimi z innymi poprzez napisanie komentarza. Dzięki temu nasza strona będzie dostarczała lepszych wskazówek na temat bezpieczeństwa danego numeru telefonu. W komentarzu warto uwzględnić do jakiej firmy należy nieznany numer telefonu, czy jest to oferta marketingowa, naciąganie czy nękanie. Prosimy o nie używanie obraźliwych słów.