698101597
CO TO ZA NUMER?

Telefonował do Ciebie (+48) 698 101 597? Dzięki naszej stronie dowiesz się kto dzwonił. Komentarze innych użytkowników dadzą Ci odpowiedź co to za numer i do kogo on należy.

numer 698101597 (+48698101597)

Operator:Nieznany

Ostatnio Szukany: 44 minuty temu

Liczba wyszukań:2039

Komentarze internautów

 • czwartek 24 października
  Niebezpieczny

  Kolejni gówniarze zapraszający po odbiór nagrody! Opowiadają niestworzone bajeczki o tym czego się nie wygrało, tylko po to żeby osoba przyszła na odbiór nagrody. A tam pewnie już zaczynają swoje sztuczki marketingowe i namawiają na kupno byle czego po cenach 10 razy wyższych niż w sklepie! Że nie ma bata na takich nierobów!
 • czwartek 10 października
  Irytujący

  Bardzo męczący telematketing z tego numeru: 698101597. Nie odbierajcie szkoda czasu i nerwów na tych ludzi!
 • czwartek 25 lipca
  Irytujący

  Numery do tego marketingu sprzedaje im handlarz aktywnych numerów: KYECRAFF CALL CENTER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu. System sam dzwoni i po odebraniu telefonu wpisuje go na listę aktywnych, telefon z systemu może być głuchy bądź z nagraną sekretarką z ,, dzień dobry ,, i rozłączenie. Aktywne numery sprzedają telemarketerom. Tu można interweniować: [email protected]
 • wtorek 23 lipca
  Irytujący

  Gorszy sort telemarketerów, których nadrzędnym celem jest zarobienie pieniędzy poprzez wciśnięcie jakiegoś badziewia. Ludzie bez kręgosłupa moralnego, którzy by sprzedali właśną babkę...
 • wtorek 7 maja
  Niebezpieczny

  Niegrzeczni handlowcy wciskający na siłę swoje bajeczki
 • piątek 19 kwietnia
  Irytujący

  Głuche telefony od telemarketerów z niewyparzoną gębą!

Dodaj Komentarz

Jeśli masz informacje o numerze 698101597 podziel się nimi z innymi poprzez napisanie komentarza. Dzięki temu nasza strona będzie dostarczała lepszych wskazówek na temat bezpieczeństwa danego numeru telefonu. W komentarzu warto uwzględnić do jakiej firmy należy nieznany numer telefonu, czy jest to oferta marketingowa, naciąganie czy nękanie. Prosimy o nie używanie obraźliwych słów.