815356060
CO TO ZA NUMER?

Telefonował do Ciebie (+48) 815 356 060? Dzięki naszej stronie dowiesz się kto dzwonił. Komentarze innych użytkowników dadzą Ci odpowiedź co to za numer i do kogo on należy.

numer 815356060 (+48815356060)

Operator:Lublin lub okolice

Ostatnio Szukany: 5 dni temu

Liczba wyszukań:3477

Komentarze internautów

 • środa 25 października
  Niebezpieczny

  Dzwonił do mnie człowiek z tego numeru ,mówiący z dziwnym akcentem ze niby wniosek o kredyt złożyłam .Powiedziałam ze nie Dziekuje to wydzwaniał raz po raz 10 razy .Jak odebrałam to zaczął na mnie krzyczeć żeby mu nie przerywać .Zablokowałam numer
 • wtorek 10 stycznia
  Niebezpieczny

  Oszust twierdzący że z mojego konta przyszedł do PKO podejrzany przelew i bym zainstalował ZOOMa to on to w 5 minut naprawi a tak to muszę iść do placówki.
 • środa 2 lutego
  Niebezpieczny

  Jest to autentyczny numer infolinii PKO BP, ale dzwonią z niego oszuści podszywający się pod ten numer. Wiele o tych oszustwach ostatnio pisał Niebezpiecznik i mnie też to spotkało. Zadzwonił do mnie człowiek mówiący z rosyjskim/ukraińskim akcentem, który znał moje imię(!) - nie wiem skąd - i zaczął mówić coś o tym, że zostało na moje dane założone jakieś konto na giełdzie papierów wartościowych i zlecony przelew na to konto. Żadnego takiego przelewu oczywiście nie zlecałem, miałem też akurat właśnie otwartą przed sobą bankowość internetową i widziałem, że w historii transakcji takiego przelewu nie ma, więc od razu się rozłączyłem.
 • poniedziałek 16 sierpnia
  Nieznany

  To jest niby bank PKO... "niby", ponieważ Pani się przedstawiła jako pracownik działu bezpieczeństwa i chciała potwierdzić czy wykonywałem przelew do jakiegoś gościa... z tym, że ja nie posiadam konta w PKO więc proszę być ostrożnym!
 • niedziela 15 grudnia
  Irytujący

  Polska obecna slynie z chamstwa i falszu - trudno sie dziwic .Na tym polega ustroj RP. Nalezy pamietac ze ryba zawsze smierdzi od glowy!!!
 • poniedziałek 14 października
  Neutralny

  To bank PKO BP, dzwonili do mnie jakoś parę dni temu.
 • środa 10 kwietnia
  Bezpieczny

  Numer PKO BP - podają taki na swojej stronie internetowej, więc nie jest to żadna podpucha.
 • wtorek 2 kwietnia
  Nieznany

  Jest to numer banku PKO, który służy do potwierdzania przelewów wykonywanych przez klientów tego banku
 • poniedziałek 4 marca
  Bezpieczny

  Dzwonią z PKO, żeby potwierdzić przelew
 • poniedziałek 25 lutego
  Nieznany

  Wydaję mi się, że to bank PKO BP. Ktoś potwierdzi??
 • poniedziałek 25 lutego
  Neutralny

  PKO - potwierdzenia przelewów
 • poniedziałek 25 lutego
  Bezpieczny

  Bank PKOBP - potwierdzenia transakcji itd.

Dodaj Komentarz

Jeśli masz informacje o numerze 815356060 podziel się nimi z innymi poprzez napisanie komentarza. Dzięki temu nasza strona będzie dostarczała lepszych wskazówek na temat bezpieczeństwa danego numeru telefonu. W komentarzu warto uwzględnić do jakiej firmy należy nieznany numer telefonu, czy jest to oferta marketingowa, naciąganie czy nękanie. Prosimy o nie używanie obraźliwych słów.